Kunst door de ogen
van kinderen
in het
Dordrechts Museum

datum: 28 okt, 18 nov en 18 dec
locatie:
Dordrechts Museum
Museumstraat 40
3311 XP Dordrecht
Meer info op website
Een verrassende rondleiding voor volwassenen door de familietentoonstelling 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst.'
Kinderen hebben een heel spontane, onbevangen blik op de wereld. Dat wist ook Karel Appel (1921-2006), die zich in de periode rond 1950 onder meer liet inspireren op kindertekeningen.
Ik zie, ik zie... wat jij niet zietDe moderne en hedendaagse kunstwerken die je ziet in familietentoonstelling ‘Ik zie, ik zie’ komen uit de vaste collectie van het Dordrechts Museum. Ze zijn gekozen met input van een panel van Dordtse kinderen en hun ouders. Waar volwassenen een werk al snel beoordelen op kunde (is het knap geschilderd) of emotie (wat doet het met me), kunnen kinderen een heel andere reden hebben dat een werk hen aanspreekt.
Blikopener
Bekijk en bespreek werken van onder meer Jan Schoonhoven, Esiri Essi, Edgar Fernhout en Lotti van der Gaag op een nieuwe manier. In deze unieke rondleiding ga je met een museumdocent langs deze werken en proberen om – net als Appel – ook zelf weer als een kind naar kunst te kijken. Welke nieuwe perspectieven biedt het jou?
Wat: Kunst door de ogen van kinderen
Wanneer: 28 okt, 18 nov & 18 dec
Hoe laat: 11:30 - 12:30 uur
Prijs: €7,50 excl. museumentree

Turner / Assmann
in het Dordrechts Museum

Koffiepraatjes
in het Dordrechts Museum


Koffiepraatjes
in Het Hof van Nederland

Door presents 
ORDR! + The Bernadette Maries

Woordensoep
bij Door

Door expo
Mandy Sharabaninair

Bibelot x DOOR:
HAAL + Dancehall

Wandelroutes
en Het Hof van Nederland

Wandelroutes
en het Dordrechts Museum

Door 
presents Drainair

Taalcafé en Bakkie
bij Door

Kunst door de ogen
van kinderen
in het
Dordrechts Museum

Alles stroomt
in het
Dordrechts Museum

Ik zie, ik zie 
Familietentoonstelling
in het
Dordrechts Museum

Jamsessie
bij Door

De wereld van Johan de Witt 
in het
Dordrechts Museum

 
 

 
   
        